| Nato: | 27-12-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2247068 |
| Microchip: | 380260160313700 |
| Madre: | CATNIS |
| Padre: | JASTEN SALTO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | DI BLASI LAURA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,95% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() JASTEN SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 22.50% |
![]() Bajkal od Našej VlčiceHD A ED 0COI: 22.49% |
![]() Gunner Malý BysterecHD A ED 0COI: 22.15% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Zela z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.69% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Qareen z PeronówkiHD A ED 0COI: 19.21% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() CATNISHD B ED 0COI: 21.61% |
![]() Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
![]() Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() CHIBAHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| INTO THE WILD x HERMES SALTO DEL LUPO 2025-12-19 | |||||
| SANSA ♁ | - | - | - | - | |
| SILVER DEVIL ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INTO THE WILD | 1 | 2 | 2 | 2 (100%) | - | - | - | - | - |
| CATNIS | 4 | 4.75 | 19 | 6 (31.58%) | 50% | 16.67% | - | - | - |
| CHIBA | 4 | 6.5 | 26 | 9 (34.62%) | 44.44% | 22.22% | - | - | - |
| ASHOKA | 5 | 4.4 | 22 | 20 (90.91%) | 70% | 25% | - | - | 5% |
| Beau Isabeau z Peronowki | 2 | 4 | 8 | 7 (87.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INTO THE WILD | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CATNIS | 19 | 68.42% | 31.58% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHIBA | 26 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASHOKA | 22 | 36.36% | 63.64% | 12.5% | 7.14% | 67 cm | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| Beau Isabeau z Peronowki | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Draco z Peronowki | 1,70895% | 18.75 | 18,56% | 22 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5 | Jolly z Molu Es | 1,29525% | 15.625 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Miňa Ruskov dvor CS | 0,22199% | 7.8125 | 16,59% | 8 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Aragorn Potomok vlkov | 0,24649% | 7.8125 | 27,7% | 8 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 7 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,7,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 3,97378% |