| Nato: | 30-09-2025 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | RKF 7283922 |
| Microchip: | 643194800185833 |
| Madre: | Zhoklin ot Asti |
| Padre: | Space Star D'Ares |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,84% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.61 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Space Star D'Ares- -COI: 22.19% |
![]() Carter z Katusického dvoraHD A -COI: 19.47% |
![]() Afis Testamonium diaboliHD A -COI: 16.75% |
![]() Argos Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Hagga Kollárov dvorHD C -COI: 26.45% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Farry Kollárov dvor- -COI: 37.11% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Hilary Kuklík- -COI: 21.01% |
![]() Belmondo z Revíru vlkůHD A ED 0COI: 18.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Jasmína Eden severuHD B -COI: 17.26% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Zhoklin ot Asti- -COI: 22.53% |
![]() Valpurt II od Úhoště- -COI: 21.06% |
![]() Evil Kurt SrdcerváčHD A ED 0COI: 19.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|||
Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NAGRADA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Zhoklin ot Asti | 4 | 7 | 28 | 28 (100%) | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 7 | 6.57 | 46 | 43 (93.48%) | 4.65% | 2.33% | - | - | - |
| Asta Agarův les | 2 | 5.5 | 11 | 2 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| Barča z Ponického dvora | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | 28.57% | 14.29% | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NAGRADA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Zhoklin ot Asti | 28 | 60.71% | 39.29% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 46 | 60.87% | 39.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Asta Agarův les | 11 | 45.45% | 54.55% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | 105 | 53.1 | - |
| Barča z Ponického dvora | 24 | 41.67% | 58.33% | 10% | 7.14% | 65 cm | 65 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,2793% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Grey Wolf z Molu Es | 1,29525% | 15.625 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,42359% | 9.375 | 23,88% | 102 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 10.9375 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Ambra Vlčí naděje | 0,3354% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ajša Dar přírody CS | 0,10685% | 4.6875 | 10,79% | 14 |
| COI TOTALE: | 3,98583% |