| Nato: | 17-11-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2325192 |
| Microchip: | 380260004634194 |
| Madre: | ISABEAU DELLA FAVOLA DEL LUPO |
| Padre: | BALTHAZHAR |
| Allevatore: | LA FAVOLA DEL LUPO |
| Proprietario: | COLOMBO ANNALISA MARIA (LA FAVOLA DEL LUPO) |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.40 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3200588456 - 3276228824
|
![]() BALTHAZHARHD A ED 0COI: 19.58% |
![]() Kraken KuklíkHD A ED 0COI: 18.56% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Amy KuklíkHD A ED 0COI: 18.13% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Uny Tossa z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() AKEBIA SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.70% |
![]() Crying Wolf EvanderHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Zela z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.69% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Qareen z PeronówkiHD A ED 0COI: 19.21% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
|||
Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
||||
![]() ISABEAU DELLA FAVOLA DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.68% |
![]() ARIMMINUM GIDEON NEALHD A ED 0COI: 19.81% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
ARIMMINUM QUEEN SANUYEHD A ED 0COI: 20.48% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARYA STARK DELLA FAVOLA DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.96% |
![]() AKELAHD A ED 0COI: 26.06% |
![]() UDINI' PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM JOLIEHD B ED 0COI: 23.15% |
Crying Wolf Robin HoodHD A -COI: 34.28% |
|||
ARIMMINUM VEGAHD B ED 0COI: 24.93% |
||||
![]() IKAHD A ED 0COI: 19.25% |
![]() ARIMMINUM VASSELHD A ED 0COI: 18.42% |
Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
||
ARIMMINUM RAJKAHD A -COI: 20.18% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PINK DAIKIRI DELLA FAVOLA DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ISABEAU DELLA FAVOLA DEL LUPO | 3 | 6 | 18 | 10 (55.56%) | 30% | - | - | - | - |
| ARYA STARK DELLA FAVOLA DEL LUPO | 2 | 3.5 | 7 | 5 (71.43%) | 100% | - | - | - | - |
| IKA | 4 | 8.25 | 33 | 21 (63.64%) | 66.67% | 19.05% | 4.76% | - | - |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 5 | 7 | 35 | 6 (17.14%) | 100% | - | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PINK DAIKIRI DELLA FAVOLA DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ISABEAU DELLA FAVOLA DEL LUPO | 18 | 61.11% | 38.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARYA STARK DELLA FAVOLA DEL LUPO | 7 | 42.86% | 57.14% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62 cm | 106 | 54.5 | - | 106.5 | 51.6 | - |
| IKA | 33 | 57.58% | 42.42% | 10.53% | 14.29% | 69.5 cm | 65.5 cm | 109.3 | 54.6 | 0.7 | 110 | 54.5 | 0.7 |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 35 | 62.86% | 37.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Curt z Vlčího dubu | 3,27313% | 25 | 19,75% | 43 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hitt spod Ďumbiera | 0,43101% | 9.375 | 23,54% | 97 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Eligo z Peronowki | 0,42321% | 9.375 | 18,21% | 91 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Arys z Oravy | 0,47686% | 9.375 | 25,96% | 32 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 5.46875 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Ali Reolup | 0,11109% | 7.03125 | 17,11% | 60 |
| COI TOTALE: | 4,82709% |