| Nato: | 03-12-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1728584 |
| Microchip: | 380260100386517 |
| Madre: | FORESTA INCANTATA NIVRIM |
| Padre: | SETH |
| Allevatore: | FORESTA INCANTATA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,76% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() SETHHD B ED 0COI: 20.45% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
Flit z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
|||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() SCHILA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.15% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA NIVRIMHD A ED 0COI: 22.43% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA HARADRIMHD A ED 0COI: 19.61% |
![]() NAWATHD A -COI: 19.90% |
![]() ARIMMINUM INAVARREHD B -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Akay Bariho dvůrHD B -COI: 16.13% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Heda z Holické pláně CSHD A -COI: 12.32% |
||||
![]() Goody od ÚhoštěHD A -COI: 15.91% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Dasty Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Cita z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA WILDNESS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA NIVRIM | 4 | 6.5 | 26 | 14 (53.85%) | 28.57% | 21.43% | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA HARADRIM | 3 | 5.67 | 17 | 4 (23.53%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Goody od Úhoště | 5 | 2.4 | 12 | 6 (50%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Dasty Šedá eminence | 5 | 3.4 | 17 | 4 (23.53%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA WILDNESS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA NIVRIM | 26 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA HARADRIM | 17 | 47.06% | 52.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Goody od Úhoště | 12 | 33.33% | 66.67% | - | 12.5% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dasty Šedá eminence | 17 | 58.82% | 41.18% | 10% | 42.86% | 67 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Charon Šedá eminence | 0,55703% | 10.9375 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 4,6,7 - ♀ 7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 10.15625 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5,5,7 - ♀ 6 | Dina z Banišťa CS | 0,1052% | 8.59375 | 8,72% | 27 |
| 6 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,52598% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 10.15625 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Atos Heol CS | 0,16082% | 5.46875 | 12,32% | 38 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7 | Aba Vopa CS | 0,05422% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Cita z Banišťa CS | 0,05364% | 3.90625 | 9,86% | 27 |
| COI TOTALE: | 1,92911% |