| Nato: | 30-07-2009 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Queen od Úhoště |
| Padre: | Jawzahr z Peronówki |
| Allevatore: | od Úhoště |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,71% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.09 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A61.5 C2 Oh P1 Xv55,3 Xf113,8 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Xí od Úhoště x Cair Potomok vlkov 2012-12-08 | |||||
| Mysteria II od Úhoště ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A64,0 OF S2 Xf105,47 Xv56,25 Xh0,65 Xhs18,75 Xk18,75 Xe |
| Monty II od Úhoště ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A65,0 I10 K5 OF Xf112,31 Xv53,85 Xh0,60 Xhs21,54 Xk19,23 Xe |
| Mí II od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Marley II od Úhoště ♂ | - | - | - | - | |
| Xí od Úhoště x Domenico Tichý stín 2016-11-03 | |||||
| Yzzy II od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Ygraine II od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Yasmi II od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Yaken II od Úhoště ♂ | - | - | - | - | B12 |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Xí od Úhoště | 2 | 4 | 8 | 5 (62.5%) | 40% | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 6 | 6.5 | 39 | 13 (33.33%) | 69.23% | 23.08% | - | 7.69% | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Xí od Úhoště | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 20% | 32.5 cm | 64 cm | 112.3 | 53.8 | - | 105.5 | 56.3 | - |
| Queen od Úhoště | 20 | 30% | 70% | 16.67% | 28.57% | 68 cm | 61.3 cm | 105.9 | 52.9 | - | 111.6 | 53.5 | - |
| Moki od Úhoště | 39 | 64.1% | 35.9% | 20% | 14.29% | 68.4 cm | 61 cm | 112.6 | 54.1 | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Ali Reolup | 3,55474% | 25 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,58442% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 4.6875 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Arco z Doušova dvora CS | 0,10312% | 4.6875 | 6,33% | 37 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 4.6875 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Binc Pohostinstvo CS | 0,09832% | 6.25 | 0,73% | 62 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,26822% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 5.46875 | 11,03% | 61 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 7.03125 | 4,97% | 22 |
| COI TOTALE: | 5,15418% |