| Born: | 01-01-2011 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Era Chlumecké podzámčí |
| Father: | Sauron z Litavské kotliny |
| Breeder: | od Voldušské nivy |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,39% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.38 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enzo od Voldušské nivy | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sauron z Litavské kotliny | 3 | 5 | 15 | 2 (13.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Doran z Ponického dvora | 11 | 4.09 | 45 | 17 (37.78%) | 70.59% | 11.76% | 11.76% | 5.88% | - |
| Brit Hlas divočiny CS | 5 | 6 | 30 | 6 (20%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 3 | 7.67 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enzo od Voldušské nivy | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sauron z Litavské kotliny | 15 | 60% | 40% | 11.11% | 16.67% | 71 cm | 64 cm | 107 | 53.5 | - | - | - | - |
| Doran z Ponického dvora | 45 | 57.78% | 42.22% | 30.77% | 26.32% | 69.6 cm | 61.6 cm | 110.6 | 54.7 | - | - | - | - |
| Brit Hlas divočiny CS | 30 | 53.33% | 46.67% | 25% | 14.29% | 69.3 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 50% | 23.08% | 66.8 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,21421% | 7.8125 | 10,08% | 20 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,23226% | 7.8125 | 21,29% | 46 |
| 4 | ♂ 4,6,7 - ♀ 7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Ara Vopa CS | 0,10844% | 7.03125 | 12,4% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,26822% | 8.59375 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Cita z Doušova dvora CS | 0,09766% | 5.46875 | 0% | 22 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Bary z Rosíkova CS | 0,10395% | 5.46875 | 6,46% | 55 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 4.6875 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 4.6875 | 12,16% | 19 |
| COI TOTAL: | 2,05485% |